Zastosowanie najwyższych standardów światowych, najnowszych technologii oraz doskonałych materiałów pozwoliły nam na produkcję ościeżnic z blachy stalowej ocynkowanej lub nierdzewnej (kwasoodpornej). To produkt najwyższej jakości, mający zastosowanie wszędzie tam, gdzie są montowane drzwi o wysokiej odporności na ogień, korozję i niekorzystne czynniki zewnętrzne. Dzięki automatycznej linii malowania proszkowego, powierzchnia blachy wykorzystanej do produkcji jest idealnie gładka i zabezpieczona przed korozją. Ościeżnice te mogą być stosowane praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń.

 

Drzwi porta

Drzwi porta

Drzwi porta

 

 

Konstrukcja produktu


Wersja z blachy ocynkowanej - ościeżnice kątowe są wykonane z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1,2 mm. Ościeżnice są dostępne jako uniwersalne lub lewe i prawe. Szerokość profilu ościeżnicy: 50 mm - Kątowa Mała, 100 mm - Kątowa Duża. Wersja z blachy nierdzewnej (kwasoodpornej) szczotkowanej - ościeżnica kątowa duża składana. Szerokość profilu 100 mm. Ościeżnica jest produkowana i dostarczana jako zestaw trzech elementów pakowanych w karton do samodzielnego złożenia na budowie.

 

Pokrycie


Wykonane z blachy ocynkowanej - ościeżnica jest malowana farbami proszkowymi poliestrowymi w wersji podkładowej. Wykonanie z blachy nierdzewnej (kwasoodpornej): brak pokrycia.